Duże Podróże na Facebooku — codziennie nowe zdjęcia i ciekawostki!

Najnowsze wpisy

22 lutego 2016

Nie tylko na narty – co jeszcze można robić w Ischgl i okolicy?

Chociaż austriackie Ischgl reklamuje się jako „mekka narciarzy” i wiele osób przyciągają właśnie cudowne stoki, jest mnóstwo innych rzeczy które można tam robić. Wybierasz się do Ischgl zimą ale nie zamierzasz jeździć na nartach? A może chcesz odpocząć chwilę od wyciągów? Oto 10 fajnych propozycji spędzania czasu:

Czytaj dalej →

05 stycznia 2016

Jedziesz na narty do Ischgl? Wszystko co musisz wiedzieć przed wyjazdem!

Przed świętami pojechałam razem z ekipą National Geographic Traveler (w ramach projektu Traveler Adventure Team) na narty do Ischgl, miasteczka w Austrii. Muszę się przyznać, że był to mój pierwszy wyjazd na narty w Alpy i chyba nie mogłam lepiej trafić, bo Ischgl jest jednym z największych i najatrakcyjniejszych ośrodków narciarskich w tych górach. Jak się tam dostać, jakie są stoki, co warto zjeść, gdzie bywać i ile to wszystko kosztuje? Oto co musisz wiedzieć przed wyjazdem.

Czytaj dalej →

26 września 2015

Wiedeński Naschmarkt

Jeśli interesuje Cię kulinarna strona Wiednia, koniecznie zajrzyj na Naschmarkt. Jest to bardzo popularny targ którego historia zaczęła się w XVI wieku, a gdzie teraz znajdziesz przeróżne warzywa, owoce i przysmaki.

Czytaj dalej →

03 sierpnia 2011

Salzburg – na rowerze w Austrii

Po nocy na cudownym campingu ruszyliśmy w dalszą drogę, planując tego samego dnia dostać się do Salzburga- rodzinnego miasta Mozarta. Do przejechania było niewiele, więc nie spieszyliśmy się specjalnie z wyjazdem (nie żebyśmy się kiedykolwiek gdziekolwiek spieszyli).

Czytaj dalej →

To jeszcze nie wszystko!

Dołącz do 7700+ osób, które dostają nie tylko powiadomienia o nowych wpisach, ale także ekskluzywne materiały i ciekawostki. Poznajmy się lepiej!

Dziękuję za zapisanie się!