Duże Podróże na Facebooku — codziennie nowe zdjęcia i ciekawostki!

Najnowsze wpisy

17 maja 2019

Wyspa Arran – przewodnik i trasa zwiedzania

Uwielbiam życie na małych wyspach. Uwielbiam mieć po jednej stronie bezkres morza, po drugiej góry, a przed sobą niekończącą się drogę. Jest w tym coś skrajnie romantycznego. Czas płynie tam inaczej, wolniej i spokojniej, Internet nie wszędzie dociera, a przy tym wszyscy zdają się być bardziej szczęśliwi i przyjaźni. Takie jest też Arran, wyspa na której atrakcji jest mnóstwo, na której szlaki są puste i gdzie owiec jest dużo (!) więcej niż ludzi.

Czytaj dalej →

26 maja 2017

Ile kosztuje Edynburg

Edynburg jest przepięknym miastem które naprawdę warto zobaczyć, ale wiem doskonale jak wiele osób odstraszają ceny w Wielkiej Brytanii. Mam dla Was kilka wskazówek jak planować wyjazd by zmniejszyć jego koszty – nadaję je prosto ze słonecznego Edynburga!

Czytaj dalej →

13 sierpnia 2014

Jak się mieszka w Edynburgu

Minął miesiąc mojego pobytu w Edynburgu i paru rzeczy się za ten czas nauczyłam. To bardzo fajne uczucie nie być już obcą osobą w nowym mieście i chcę się z Wami tym podzielić.

Czytaj dalej →

09 sierpnia 2014

Co odkryłam w Glasgow

Byłam w Glasgow dwa razy. Za pierwszym razem uznałam, że jest tam okropnie i więcej nie wrócę. Zobacz jak było podczas kolejnego pobytu w tym mieście.

Czytaj dalej →

To jeszcze nie wszystko!

Dołącz do 7700+ osób, które dostają nie tylko powiadomienia o nowych wpisach, ale także ekskluzywne materiały i ciekawostki. Poznajmy się lepiej!

Dziękuję za zapisanie się!