Zdjęcia które nie trafiły do głównych postów o Porto, a które dobrze oddają charakter miasta i pozwolą na chwilę wczuć się w jego fantastyczny klimat.

Porto Portugalia azuleos
Azuleos z motywami arabskimi
Porto portugalia
Na plaży w Matosinhos

IMGP8458
Z kawiarni przy kościele Clerigos
KategoriePortugalia
Aleksandra Bogusławska

Dwa lata spędziłam w podróży, żyjąc na walizkach i co kilka tygodni zmieniając adres zamieszkania. Dziś mieszkam na stałe w domku na szkockiej wsi. Dużo spaceruję, gotuję wegańsko, spędzam czas w ogrodzie, doceniam małe przyjemności i spokojne życie.
Jestem autorką wszystkich tekstów i zdjęć na stronie.

 1. Malina says:

  nie mogę się napatrzeć na te twoje zdjęcia – naprawdę

  aż chce się jechać – tylko mi jeszcze powiedz czy ty pakujesz się w plecak czy walizkę bo zastanwiałam się czy nie pokonywać swoich podróży z plecakiem na plecach i w drogę – tylko mam dylemat bo nie mam pojęcia czym mam się kierować – znajomy poleca mi nawet taką torbę http://allegro.pl/marbo-torba-podrozna-na-wyprawe-suwaki-ykk-i4514230460.html tyle że ja już kompletnie nie wiem czy to takie ważne w co sie spakuje rzeczy – a ty myślisz o takich sprawach?

  1. Aleksandra says:

   Dzięki za miłe słowa :)
   Pakuję się zawsze do plecaka, jest wygodniejszy gdy nie siedzi się cały czas w hotelu, szybko się z nim przechodzi przez odprawę, można wziąć na kolana w autobusie, wszędzie szybciej dojdziesz niż z taką torbą, itd. Wielokrotnie zwiedzałam z plecakiem miasta, jedyny minus to wygoda pakowania (zawsze jest bałagan). Mój plecak to Deuter, ale możesz też kupić coś tańszego, ważne żeby dobrze leżał na plecach ;)
   Trzymam kciuki za podróże!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.