Początek blogaska

Zdjęcia i tekst: Aleksandra Bogusławska

Stało się! Wreszcie założyłam blogaska o moich wyjazdach i podróżach, które być może na razie nie są duże, ale mają ambicje takimi się stać!

Trochę już pozapominałam z dawnych wycieczek, więc informacje mogą być zarówno ponaginane, jak i przedatowane, ale przecież właśnie żeby tego uniknąć zabrałam się za bloga.
Jako mój theme song wybieram piosenkę крокодила Гены, która towarzyszy mi całe życie i trudno wyrazić słowami, jak wiele dla mnie znaczy.

Data tego wpisu jest ustawiona na 8 sierpnia 2008, chociaż sam blog powstał dopiero w 2010 roku. To kombinowanie wynika z tego, że chcę aby wpisy były poustawiane mniej-więcej chronologicznie według prawdziwych dat. Mniam :3

Proszę nie promuj swoich linków w komentarzach, dzięki!

 • Jędrek Piwowarczyk

  Hi! Blog ekstra! Wizualnie i treściowo! Zapowiada się jakiś wpis techniczny dla tych co to dopiero chcą zacząć blogować?

  • aaaaa, gratulacje, dotarłeś do prehistorii, wpis opublikowany już 9 lat temu!!! :D A co byś przeczytał we wpisie technicznym? :)

   • Jędrek Piwowarczyk

    Dzięki, zakopałem się! Coś o polecanych domenach na których warto zacząć. Jest tego teraz taki napór że nie widomo gdzie kliknąć ?

    • zastanowię się i może coś ogarnę, ja mam po prostu na nazwie domenę od kilku lat, ale hostuję u DigitalOcean zagranico :)