Stało się! Wreszcie założyłam blogaska o moich wyjazdach i podróżach, które być może na razie nie są duże, ale mają ambicje takimi się stać!

Trochę już pozapominałam z dawnych wycieczek, więc informacje mogą być zarówno ponaginane, jak i przedatowane, ale przecież właśnie żeby tego uniknąć zabrałam się za bloga.
Jako mój theme song wybieram piosenkę крокодила Гены, która towarzyszy mi całe życie i trudno wyrazić słowami, jak wiele dla mnie znaczy.

Data tego wpisu jest ustawiona na 8 sierpnia 2008, chociaż sam blog powstał dopiero w 2010 roku. To kombinowanie wynika z tego, że chcę aby wpisy były poustawiane mniej-więcej chronologicznie według prawdziwych dat. Mniam :3

KategorieBez kategorii
Aleksandra Bogusławska

Dwa lata spędziłam w podróży, żyjąc na walizkach i co kilka tygodni zmieniając adres zamieszkania. Dziś mieszkam na stałe w domku na szkockiej wsi. Dużo spaceruję, gotuję wegańsko, spędzam czas w ogrodzie, doceniam małe przyjemności i spokojne życie.
Jestem autorką wszystkich tekstów i zdjęć na stronie.

  1. Jędrek Piwowarczyk says:

    Hi! Blog ekstra! Wizualnie i treściowo! Zapowiada się jakiś wpis techniczny dla tych co to dopiero chcą zacząć blogować?

      1. Jędrek Piwowarczyk says:

        Dzięki, zakopałem się! Coś o polecanych domenach na których warto zacząć. Jest tego teraz taki napór że nie widomo gdzie kliknąć ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.