Zacznij Tutaj

Duże Podróże to blog o życiu w ciągłej podróży ?

    aleksandra-boguslawska

Mam na imię Aleksandra i przez większość życia mieszkałam w Krakowie. Bardzo lubię naturę i zwierzęta. Duże Podróże prowadzę już od 8 lat. Trzy lata temu wraz z moim mężem Miłoszem zaczęliśmy pracować zdalnie, więc po kilku miesiącach wyruszyliśmy w podróż, nie planując jej końca! Aktualnie jesteśmy w Edynburgu.

Spełniłam już wiele swoich podróżniczych marzeń, ale muszę przyznać, że przez te podróże moja lista miejsc do odwiedzenia tylko rośnie! W Polsce nie ma mnie już prawie nigdy, a serce zostawiłam w Kioto.

W trakcie podróży piszę artykuły które, mam nadzieję, są pomocne dla tych, którzy sami lubią planować swoje wyjazdy. Od najmniejszych wypadów poza miasto po wielomiesięczne wyprawy, w dziale Odwiedzone kraje znajdziesz sporo inspiracji i przydatnych wskazówek na swój następny wyjazd.

Gdzie teraz jestem? Możesz sprawdzić na moim Facebooku lub Instagramie ? ?

    Jeśli stale marzysz o wyjazdach w dalekie kraje i nie potrafisz usiedzieć w domu, jesteś w dobrym miejscu!

Na początek chciałabym Ci jednak opowiedzieć:

Praca w podróży – jak zacząć? ?️

Na pewno masz wiele pytań o pracę z podróży: jaki zawód możesz wykonywać, jak zacząć, jak to właściwie wygląda…? Powoli buduję bazę artykułów skierowanych właśnie dla czytelników, którzy marzą o zmianie swojego życia i rozpoczęciu pracy w podróży. Mam nadzieję, że te posty zainspirują także Ciebie:

Jak planować podróże? ?

Planowanie podróży samodzielnie wcale nie jest takie trudne, wystarczy dostęp do Internetu oraz… dużo czasu. W poniższych postach podpowiadam z jakich stron korzystać, na co zwracać uwagę i jak obniżyć koszty podróży.

Fotografia podróżnicza ?

Jeśli dokumentujesz każdą chwilę swoich wyjazdów lub chcesz uchwycić piękno odwiedzanych miejsc, przeczytaj jak poprawić swoje zdjęcia podróżnicze i jak wykorzystać je już po wyjeździe.