Przykłady

Wybrane kampanie


Kampania #KayakRoadtrip

Założenie: blogerzy podróżniczy wynajmują samochody w serwisie KAYAK i relacjonują swoje wakacje!

W ramach kampanii zorganizowałam na własną rękę roadtrip po Małopolsce i przygotowałam 50 postów na Instagramie promujących ten wyjazd, które łącznie zyskały ponad 12 tysięcy polubień. Wszystkie zdjęcia oznaczone były #KayakRoadtrip oraz #MyTravelHacks, niektóre zawierały również logo Kayak.

Przygotowałam również post-podsumowanie wyprawy z mapą trasy oraz kilka wpisów opisujących miejsca które odwiedziłam po drodze.

Podsumowanie wyjazdów wszystkich blogerów można też przeczytać na blogu Kayak!


Promocja regionu: Południowy Tyrol – inne Włochy

W maju 2015 roku razem z National Geographic Traveler i ekipą Traveler Adventure Team wyjechałam do Południowego Tyrolu. Celem była promocja regionu oraz sponsorów wyjazdu: marek Jeep, Fuji i LG.

W ramach tej kampanii na blogu powstało kilka wpisów, w tym Rzuć wszystko i jedź do Południowego Tyrolu. Promowany na Facebooku przez NG Traveler oraz agencję Południowego Tyrolu, pozostaje jednym z najpopularniejszych postów w historii bloga. Został też nagrodzony przez Boost The News i przez miesiąc był reklamowany na największych polskich portalach.

#TravelerAdventureTeam to najlepszy dowód na to, że jesteśmy magazynem dla Was. Angażujemy Was w pisanie, pytamy o…

Posted by National Geographic Traveler Poland on Friday, 19 June 2015

DOKŁADNIE! :DPrzeczytaj ten tekst i zastanów się czy nie czas na zmiany. Albo przynajmniej wakacje ;)/Duże Podróże,…

Posted by Południowy Tyrol – Inne Włochy on Friday, 19 June 2015

Zamieszczałam również relację zdjęciową z Południowego Tyrolu na Instagramie, dodając hasztagi sponsorów i wyprawy. Moje fotografie były też bardzo popularne na Facebooku regionu.

Obłędne górskie jezioro Lago di Braies / Pragser Wildsee…/fot. Aleksandra Bogusławska Duże PodróżeŚledźcie wyprawę…

Posted by Południowy Tyrol – Inne Włochy on Friday, 22 May 2015

6 moich zdjęć z wyprawy pojawiło się następnie w magazynie National Geographic Traveler.


Kampania iSpot: “Zacznij tworzyć”

Z okazji promocji sprzętu dla ludzi kreatywnych, dla firmy iSpot napisałam post z moimi ulubionymi aplikacjami z Apple App Store. Aby trochę urozmaicić wpis, stworzyłam ruchome gify pokazujące jak korzystam ze sprzętu Apple w codziennych sytuacjach. Akcja była tym bardziej ciekawa, że mieszkałam wtedy w Lizbonie i pokazywałam przy okazji moją okolicę. Gotowy post można obejrzeć tutaj.


Zainspirowały Cię powyższe kampanie? A może wpadła Ci do głowy inna, ciekawa propozycja? Napisz na czesc@duze-podroze.pl i pomogę Ci ją zrealizować!

Razem indywidualnie dobierzemy taką formę, na której najbardziej skorzysta Twoja firma.