Dlaczego Warto

Nazywam się Aleksandra Bogusławska, zawodowo zajmuję się fotografią i pisaniem o podróżach. Na Duże Podróże zamieszczam relacje ze swoich wyjazdów, piszę o etyce w podróży, pysznym (i zdrowym) jedzeniu oraz fotografii.

Lubię pisać konkretne, rzeczowe i szczere posty na blogu które coś wnoszą w życie Czytelników. Prywatnie interesuję się zdrowym stylem życia, sztuką i nauką.

    Jeśli wiesz, że znajdziemy wspólny język napisz do mnie na czesc@duze-podroze.pl

Dlaczego warto współpracować z Duże Podróże?


Super-ekstra jakość contentu ?

W przypadku postów sponsorowanych mam zasadę: idealnie albo wcale. Chcę, żeby były naprawdę super. Dlatego wszystkie zdjęcia robię sama i osobiście piszę 100% tekstów.Do każdego projektu podchodzę bardzo indywidualnie, starając się stworzyć ofertę ciekawą dla Czytelników i przynoszącą największe korzyści Klientowi.

Kilka przykładów postów sponsorowanych:

Niezłe statystyki

Aktualne statystyki bloga z lipca-sierpnia 2018 (raport na 30 dni):

Duży zasięg w social mediach

Jestem aktywna na Facebooku i Instagramie, docierając do 120+ tysięcy osób tygodniowo. Wysyłam też newsletter do ponad 8,5 tysięcy osób.

Stałe dotarcie do nowych klientów

W przeciwieństwie do artykułów w gazetach, wpisy na blogu nawet sprzed kilku lat cieszą się równie dużą popularnością, co najnowsze. Artykuły sponsorowane zostają na blogu na zawsze, co pozwala docierać do coraz to nowych klientów.

Czytelnicy, którym na Tobie zależy

Duże Podróże odwiedzają przede wszystkim kobiety w wieku 25-34 lat. Mieszkają w dużych miastach (Warszawa, Kraków, Katowice, Wrocław) i interesują się fotografią, podróżami i ekologią.