Duże Podróże na Facebooku — codziennie nowe zdjęcia i ciekawostki!
48000+
  • Dlaczego Warto
  • Przykłady
  • Kontakt

Dlaczego warto współpracować z Duże Podróże?


    aleksandra Boguslawska

Hej hej, jestem Aleksandra i odpowiadam za Duże Podróże. Zamieszczam tutaj relacje ze swoich wyjazdów w formie dopracowanych opowieści, poruszam też tematy etyki w podróży, mieszkania za granicą, fotografii oraz stylu życia wolnego strzelca.

Lubię pisać konkretne, rzeczowe posty na blogu które w jakiś sposób pomagają innym ludziom. Prywatnie interesuję się zdrowym stylem życia, sztuką i nauką.

Towarzystwo świetnych marek

Niektóre firmy z którymi współpracowałam znajdziesz poniżej. Niezależnie jednak od wielkości Twojej firmy, możesz liczyć na profesjonalne podejście i wysokiej jakości promocję która przyciągnie klientów oraz poprawi wizerunek marki.

Wysokiej jakości oprawa wizualna

Duże Podróże wyróżnia się wielką dbałością o estetykę materiałów. Z wykształcenia jestem fotografem, a oprawą graficzną zajmuje się mój mąż, uznany dizajner. Większość czasu spędzamy za granicą, możemy więc pokazać Twoją markę w niebanalny sposób i w egzotycznym otoczeniu.

Duży zasięg w zróżnicowanych social mediach

Jestem aktywna na Facebooku i Instagramie, docierając do ponad 60 tysięcy osób tygodniowo. Wysyłam też newsletter do ponad 3,5 tysiąca osób które kochają podróże i są ciekawe świata – Ty też możesz do nich dotrzeć.

Stałe dotarcie do nowych klientów

W przeciwieństwie do artykułów w gazetach, wpisy na blogu nawet sprzed kilku lat cieszą się równie dużą popularnością co najnowsze. Artykuły sponsorowane zostają na blogu na zawsze, co pozwala docierać do coraz to nowych klientów.

Czytelnicy którym na Tobie zależy

Duże Podróże odwiedzają ludzie którzy inspiracji dla następnego wyjazdu, ale również alternatyw do tradycyjnego podróżowania. Lubią sami decydować o swoim losie i nie boją się wędrować w nowe, nieznane tereny.

    Moim głównym celem jest zainspirowanie czytelników do spełniania swoich marzeń. Wiem, że Twój produkt ich do tego przybliży.

Duże Podróże w mediach:

Wybrane kampanie


Kampania #KayakRoadtrip

Założenie: blogerzy podróżniczy wynajmują samochody w serwisie KAYAK i relacjonują swoje wakacje!

W ramach kampanii zorganizowałam na własną rękę roadtrip po Małopolsce i przygotowałam 50 postów na Instagramie promujących ten wyjazd, które łącznie zyskały ponad 12 tysięcy polubień. Wszystkie zdjęcia oznaczone były #KayakRoadtrip oraz #MyTravelHacks, niektóre zawierały również logo Kayak.

Przygotowałam również post-podsumowanie wyprawy z mapą trasy oraz kilka wpisów opisujących miejsca które odwiedziłam po drodze.

Podsumowanie wyjazdów wszystkich blogerów można też przeczytać na blogu Kayak!


Promocja regionu: Południowy Tyrol – inne Włochy

W maju 2015 roku razem z National Geographic Traveler i ekipą Traveler Adventure Team wyjechałam do Południowego Tyrolu. Celem była promocja regionu oraz sponsorów wyjazdu: marek Jeep, Fuji i LG.

W ramach tej kampanii na blogu powstało kilka wpisów, w tym Rzuć wszystko i jedź do Południowego Tyrolu. Promowany na Facebooku przez NG Traveler oraz agencję Południowego Tyrolu, pozostaje jednym z najpopularniejszych postów w historii bloga. Został też nagrodzony przez Boost The News i przez miesiąc był reklamowany na największych polskich portalach.

#TravelerAdventureTeam to najlepszy dowód na to, że jesteśmy magazynem dla Was. Angażujemy Was w pisanie, pytamy o…

Posted by National Geographic Traveler Poland on Friday, 19 June 2015

DOKŁADNIE! :DPrzeczytaj ten tekst i zastanów się czy nie czas na zmiany. Albo przynajmniej wakacje ;)/Duże Podróże,…

Posted by Południowy Tyrol – Inne Włochy on Friday, 19 June 2015

Zamieszczałam również relację zdjęciową z Południowego Tyrolu na Instagramie, dodając hasztagi sponsorów i wyprawy. Moje fotografie były też bardzo popularne na Facebooku regionu.

Obłędne górskie jezioro Lago di Braies / Pragser Wildsee…/fot. Aleksandra Bogusławska Duże PodróżeŚledźcie wyprawę…

Posted by Południowy Tyrol – Inne Włochy on Friday, 22 May 2015

6 moich zdjęć z wyprawy pojawiło się następnie w magazynie National Geographic Traveler.


Kampania iSpot: “Zacznij tworzyć”

Z okazji promocji sprzętu dla ludzi kreatywnych, dla firmy iSpot napisałam post z moimi ulubionymi aplikacjami z Apple App Store. Aby trochę urozmaicić wpis, stworzyłam ruchome gify pokazujące jak korzystam ze sprzętu Apple w codziennych sytuacjach. Akcja była tym bardziej ciekawa, że mieszkałam wtedy w Lizbonie i pokazywałam przy okazji moją okolicę. Gotowy post można obejrzeć tutaj.


Zainspirowały Cię powyższe kampanie? A może wpadła Ci do głowy inna, ciekawa propozycja? Napisz na czesc@duze-podroze.pl i pomogę Ci ją zrealizować!

Razem indywidualnie dobierzemy taką formę, na której najbardziej skorzysta Twoja firma.