Przewodnik po Sardynii – pobierz za darmo!

Zdjęcia i tekst: Aleksandra Bogusławska

Wszystkie moje teksty, ciekawostki i przydatne informacje z Sardynii są od dziś dostępne jako darmowa książka!

Sardynia to wyjątkowa i magiczna wyspa na Morzu Śródziemnym, chociaż często jest kojarzona wyłącznie z plażami. Oferuje jednak dużo więcej: bogatą kulturę, niesamowite krajobrazy oraz dziką, nieskażoną przyrodę.

Dział Sardynia jest najpopularniejszy na moim blogu i mnóstwo osób właśnie tutaj szuka informacji o wyspie. Nawet mimo tego, że nie byłam w każdym jej zakątku, to właśnie u mnie jest najwięcej pewnych informacji, na które można liczyć – od wynajęcia samochodu po opis trasy na Cala Goloritze. Aby było Wam jeszcze łatwiej, zebrałam wszystko co wiem o Sardynii, przeredagowałam i zebrałam na ponad 40 stronach przewodnika.

Oddając w Wasze ręce ten przewodnik mając nadzieję, że Sardynia spodoba Wam się tak samo jak mi i uszanujecie jej bogactwo najlepiej jak potraficie.

Przewodnik (PDF) można pobrać za darmo, wystarczy tylko podać swój mail poniżej.

Zapisując się, zgadzasz się na dostawanie biuletynu Duże Podróże, zawierającego powiadomienia o nowych wpisach na blogu. Nigdy, nikomu nie udostępniam Twoich danych ❤️

Przewodnik po Sardynii za chwilkę dojdzie na mail który podałeś!
Może się spóźnić 5 minut, ale dojdzie na pewno. Dziękuję za zapisanie się :)Wybrane przeze mnie noclegi na Sardynii:

Szukaj najlepszych noclegów na SARDYNII!Zapisując się, zgadzasz się na dostawanie biuletynu Duże Podróże, zawierającego powiadomienia o nowych wpisach na blogu. Nigdy, nikomu nie udostępniam Twoich danych ❤️

Przewodnik po Sardynii za chwilkę dojdzie na mail który podałeś!
Może się spóźnić 5 minut, ale dojdzie na pewno. Dziękuję za zapisanie się :)


Proszę nie promuj swoich linków w komentarzach, dzięki!

 • Świetny pomysł!! Już się zapisuje! Dzięki :)

  • Dzięki wielkie, mam nadzieję że się przyda :)

 • Łukasz Kowalski

  Bardzo fajny i kompletny blog. Planuje podróż na Sardynie w tym roku. Najbardziej kusi mnie rejs po archipelagu La Maddalena, którego opis znalazłem tutaj: http://azpohoryzontukres.blogspot.com/2015/06/sardynia-la-madalena-palau-dzien-3.html. Czy ktoś może korzystał z oferty firmy deadelmar?

 • Artur Harasimowicz

  Dziękuję za wcale ciekawego bloga, na którego wpadłem poszukując info nt. Maroka. Chętnie skorzystam z tego przewodnika w przyszłym roku. W maju tego roku byłem na Sardynii, której objechałem górną połowę. Pozdrowienia doceniam.
  – Artur

  • Bardzo dziękuję za te miłe słowa, każdy taki komentarz mnie motywuje do działania :) Pozdrawiam serdecznie!