“Jak planować podróże” – nowa wersja już w sprzedaży!

Przestawiam mój ebook “Jak planować podróże” – wszystko, co wiem o podróżowaniu. Jest dla osób, które nie tylko chcą się nauczyć samodzielnego planowania podróży (we własnym budżecie i na własnych zasadach), ale też wydeptać własne ścieżki i przeżyć najlepszy wyjazd w swoim życiu!

Pomysł na ebook powstał w zeszłym roku, pod wpływem wielu pytań o podróże, jakie dostawałam na maila i w social mediach. Tak naprawdę ebook miał być długim postem na blogu, ale kiedy już zaczęłam pisać, to jakoś ten post się nie kończył. Dlatego wycisnęłam z siebie wszystko, co wiem – i zebrałam w książce.

W ten sposób powstał kompletny przewodnik po wszystkich aspektach planowania podróży marzeń. Chciałam żeby Czytelnicy poczuli się bardziej pewni siebie podczas planowania oraz samych wyjazdów, mieli jak najpewniejsze rozwiązania, byli przygotowani na wszystko. Wkradło się też dużo mojego osobistego podejścia do podróży: wyjazdy na luzie, szukanie mało znanych miejsc czy błyskawiczna umiejętność odnalezienia się w każdej sytuacji.

W skrócie: w ebooku dzielę się wszystkim, czego się sama nauczyłam i co osobiście przetestowałam podczas 10 lat podróży. Oszczędzasz w ten sposób i pieniądze, i czas! ⏰💵

Jak planować podróże – co znajdziesz w ebooku

Ponieważ jeszcze nie pisałam na blogu konkretnie o ebooku, oto co w nim zawarłam:

 • wskazówki dotyczące każdego aspektu podróży: od kupowania lotów, przez wymianę waluty, do planowania tras zwiedzania,
 • dziesiątki linków do przydatnych stron i aplikacji,
 • rozwiązania dostępne za darmo,
 • osobiste wskazówki – pokazuję dokładnie, jak ja swoje podróże planuję,
 • ponad 100 stron tekstu – skoncentrowana dawka informacji.

Natomiast w nowej wersji 2020 znajdziesz:

 • jeszcze więcej treści, linków, przydatnych wskazówek
 • przepisane rozdziały = bardziej skoncentrowana wiedza podróżnicza
 • informacje dotyczące planowania podróży w czasie koronawirusa – wskazówki praktyczne, jakie są zmiany, co robić żeby jak najlepiej się zabezpieczyć.

Nad nową wersją pracowałam w pocie czoła przez ostatnie kilka miesięcy (mąż powiedział mi, że pisałam ją prawie tyle, co pierwsze wydanie). Chciałam jak najwięcej wyjaśnić, najprościej napisać, zawrzeć jak najwięcej informacji… Powiem tak: to nie jest ebook, który się czyta “tak dla przyjemności”. To piguła wiedzy, więc czytaj ją w kawałkach i do niej wracaj!

Dużo więcej o ebooku dowiesz się ze strony sprzedażowej! Można tam też pobrać próbny pierwszy rozdział.


W związku z ilością zmian w tej wersji postanowiłam zwiększyć cenę ebooka.

Wprowadziłam również promocję na inne produkty cyfrowe w moim sklepie! Również będzie obowiązywać do 4 października do końca dnia:

Zwykła cena: 35zł

Cena w promocji: 22 zł

Zwykła cena: 45 zł

Cena w promocji: 29 zł


Myślałam trochę o tym, że teraz może nie być dobry czas na robienie aktualizacji – ale żaden moment w tym roku nie był dobry. Chcę jednak dalej oferować najwyższą jakość i najbardziej aktualne informacje (jestem perfekcjonistką i trochę głupio by mi było oferować produkt z niepełnymi, nieaktualnymi informacjami). Mam nadzieję, że ebook lub inny mój produkt cyfrowy Cię zainteresuje. Wszystkiego dobrego!

KategoriePrzewodniki
Aleksandra Bogusławska

Dwa lata spędziłam w podróży, żyjąc na walizkach i co kilka tygodni zmieniając adres zamieszkania. Dziś mieszkam na stałe w domku na szkockiej wsi. Dużo spaceruję, gotuję wegańsko, spędzam czas w ogrodzie, doceniam małe przyjemności i spokojne życie.
Jestem autorką wszystkich tekstów i zdjęć na stronie.

 1. Mariusz says:

  Bardzo przydatna rzecz dla każdego globlottera! Co do moich osobistych doświadczeń to jest jedna prozaiczna rzecz, która bardzo ułatwiła mi przygotowanie do podróży. Jest to stała lista rzecz, które powinny znaleźć się w walizce. Zaczynając od szczoteczki do zębów, aż po wielofunkcyjny scyzoryk. Listę mam zrobioną w Excelu i przy każdym pakowaniu odznaczam rzecz, która znalazła się już w walizce. Wiadomo, że na niektóre podróże potrzebny jest nieco inny zestaw np. ubrań, ale jeżeli coś jest niepotrzebne to też zaznaczam jako dodane do walizki i lecę dalej. Daje to naprawdę duży komfort i spokój od myśli „czy aby na pewno czegoś nie zapomniałem?”:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *