Dla Ciebie


Książki

    sardynia_book

Sardynia to wyjątkowa i magiczna wyspa na Morzu Śródziemnym, często kojarzona wyłącznie z plażami. Oferuje jednak dużo więcej: bogatą kulturę, niesamowite krajobrazy oraz dziką, nieskażoną przyrodę.

W książce znajdziecie pewne informacje o miejscach w których byłam – od wynajęcia samochodu po opis trasy na Cala Goloritze. Ma ponad 40 stron, z kolorowymi zdjęciami.

Oddając w Wasze ręce ten przewodnik mając nadzieję, że Sardynia spodoba Wam się tak samo jak mi i uszanujecie jej bogactwo najlepiej jak potraficie.

Zapisując się, zgadzasz się na dostawanie biuletynu Duże Podróże, zawierającego powiadomienia o nowych wpisach na blogu. Nigdy, nikomu nie udostępniam Twoich danych ❤️

Przewodnik po Sardynii za chwilkę dojdzie na mail który podałeś!
Może się spóźnić 5 minut, ale dojdzie na pewno. Dziękuję za zapisanie się :)


    krakow_for_adventurers_cover

Kraków for Adventurers to moja pierwsza książka. Na 55 stronach stronach jest esencja tego co uwielbiam i czego nienawidzę w Krakowie, są moje ulubione miejscówki na rower, najładniejsze kościółki i najbardziej urocze knajpki. Staraliśmy się również, aby książka była przygodą wizualną i każda strona jest dopieszczona co do piksela.

A przede wszystkim, jest to przewodnik dla osób takich jak Ty. Dla tych, którzy uwielbiają łazić, odkrywać, smakować, poczuć, poznać. Którzy nie boję się wyjść poza utarty szlak. Zgubić się w mieście i się w nim znaleźć.

Wersja interaktywna dostępna w sklepie iTunes, statyczny PDF na Gumroad.


Tapety retina

Tych tapet możesz bezpłatnie użyć jako tło pulpitu. Zdjęcia są wyłącznie do użytku prywatnego – Licencja Creative Commons 4.0. Kliknij wybrane zdjęcie aby je pobrać w wysokiej jakości!

©Aleksandra Bogusławska


Zdjęcia royalty free

Poniższe zdjęcia uwolniłam od praw autorskich i należą one teraz do domeny publicznej – Licencja Creative Commons 0. Możesz wykorzystywać je w dowolny sposób, również do projektów komercyjnych, bez podawania mnie jako autora (kliknij aby pobrać).

Inne moje zdjęcia są dostępne odpłatnie m.in na profilu Snapwire. Jeśli nie ma tam fotografii która Cię interesuje, skontaktuj się ze mną.